Dimmer SG ARMATUREN LEDDim 350W
Rek. pris 920 kr
425 kr
392 krSänkt pris!

LEDDim 350W
392 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Digital dimmer som kan användas med eller utan nolla. Möjlighet till trappkoppling. Justerbar min och max nivå. Tillverkad i halogenfri och färgbeständig polykarbonat.
Varumärke
SG ARMATURENBeskrivning
Digital dimmer som kan användas med eller utan nolla. Möjlighet till trappkoppling. Justerbar min och max nivå. Tillverkad i halogenfri och färgbeständig polykarbonat.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
| Art.Nr. | 1360793 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 84 mm |
| Effekt/prestanda | 350 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 820470 |
| Material | Plast |
| Serie | LEDDim |
| Produkttyp | Dimmer |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 42 mm |
| Längd | 84 mm |
| EAN-nr | 7021988204702 |
