Drivdon Beslag Design Easi 24V/36W D-M
1 869 kr

Easi 24V/36W D-M
1 869 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med Easi fjärrkontroll och Easi drivdon kan du trådlöst styra ljusstyrka och färgtemperatur. Upp till sju drivdon kan kopplas till en Easi-fjärrkontroll och dessa kan i sin tur delas upp i tre olika grupper som kan styras individuellt.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med Easi fjärrkontroll och Easi drivdon kan du trådlöst styra ljusstyrka och färgtemperatur. Upp till sju drivdon kan kopplas till en Easi-fjärrkontroll och dessa kan i sin tur delas upp i tre olika grupper som kan styras individuellt.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973730 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 60,5 mm |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Effekt | 36 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Material | Plast |
| Typ | Drivdon |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 218 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 16,5 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,03 kg |
| EAN-nr | 7316180021463 |
