Elanslutning SG ARMATUREN Slim Zip
Rek. pris 185 kr
fr.143 kr
Se priset!
Välj variant

Slim Zip
143 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SG ARMATURENBeskrivning
Ändkoppling med strömanslutning till spotskena 230V Svart
Strömanslutning till 230V skena Svart. Kopplas i änden på skenan för strömanslutning.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 22 mm |
| Material | Polyamid (PA) |
| Serie | Slim Zip |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Höjd | 22 mm |
| Längd | 104 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 30401, 30402 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,058, 0,059 kg |

