Fasadbelysning Nordlux Noorstad
Rek. pris 679 kr
496 kr
467 krSänkt pris!

Noorstad
467 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Noorstad är en elegant utomhusbelysningsserie där ljuset är helt i fokus. Vägglampan har en strömlinjeformad, arkitektonisk design och ett 180 graders ljusflöde som enkelt lyser upp din husfasad, terrass eller garage.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Noorstad är en elegant utomhusbelysningsserie där ljuset är helt i fokus. Vägglampan har en strömlinjeformad, arkitektonisk design och ett 180 graders ljusflöde som enkelt lyser upp din husfasad, terrass eller garage.
Egenskaper
- Arkitektonisk design
- Kan parallellkopplas
- Downlights begränsar ljusföroreningar
- Slitstarkt material som är väl lämpat för hårt väder
- Ej dimbar
- Arkitektonisk design
- Kan parallellkopplas
- Downlights begränsar ljusföroreningar
- Slitstarkt material som är väl lämpat för hårt väder
- Ej dimbar
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2318171003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 250 mm |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Serie | Nejorstad |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 146 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 188 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 5704924015571 |




