Fjärrkontroll Beslag Design X-driver RC3
939 kr

X-driver RC3
939 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

CM4-modulen aktiverar den trådlösa funktionen, som möjliggör X-Driver att integrera över hemmanätverket. Genom den här konfigurationen kan du justera lamporna via din telefon och röststyrda enheter. Allt du behöver är DOMUS4U WI-FI appen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
CM4-modulen aktiverar den trådlösa funktionen, som möjliggör X-Driver att integrera över hemmanätverket. Genom den här konfigurationen kan du justera lamporna via din telefon och röststyrda enheter. Allt du behöver är DOMUS4U WI-FI appen.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973710 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 340 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Typ | Fjärrkontroll |
| Djup | 200 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 460 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,15 kg |
| EAN-nr | 7316180015257 |
