Fönsterlampa Nordlux Read 14
fr.457 kr
Välj variant
Beskrivning
Fönsterlampa Read i metall med diametern 14 cm.
Skyddsklass: Dubbel isolering
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Opalvit, Röd, Svart, Vit |
| Diameter | 140 mm |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Read |
| Produkttyp | Fönsterlampa |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Material | Metall, Metall/Glas |
| Höjd | 180, 235 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |

