Fönsterlampa Scan Lamps Column
Rek. pris 549 kr
fr.332 kr
Se priset!
Välj variant

Fönsterlampa Scan Lamps Column
332 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Modern och elegant fönsterlampa från Scan Lamps. Vi rekommenderar att du använder dekorativa LED-glödlampor till denna lampa.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Modern och elegant fönsterlampa från Scan Lamps. Vi rekommenderar att du använder dekorativa LED-glödlampor till denna lampa.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Färg | Antik, Stål |
| Bredd | 50 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Fönsterlampa |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Column |
| Längd | 50 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 350 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 4 m |
| Djup | 50 mm |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| Vikt | 0,7 kg |

