Förlängningskabel Llitt Allan Extension
Rek. pris 89 kr/frp
fr.79 kr/frp
Se priset!
Välj variant

Allan Extension
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förlängningskabel Llitt Allan Extension till Allan serien, fungerar med både Decklight, Steplight och Spotlight.
Varumärke
LlittBeskrivning
Förlängningskabel Llitt Allan Extension till Allan serien, fungerar med både Decklight, Steplight och Spotlight.
Egenskaper
| Varumärke | Llitt |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | PP |
| Serie | Allan |
| Typ | Förlängningskabel |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Kabellängd | 2, 5 m |
| Längd | 2000, 5000 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 480022, 480023 |
| Vikt | 0,06, 0,14 kg |
