Golvlampa Aneta Ester
Rek. pris 1 099 kr
fr.779 kr
Se priset!
Välj variant

Ester
779 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ester är en stilren golvlampa med minimalistisk design som passar perfekt in i alla moderna hem. Dess eleganta utformning inkluderar en bottenplatta med tre kulformade tassar som ger en luftig känsla till rummet.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Ester är en stilren golvlampa med minimalistisk design som passar perfekt in i alla moderna hem. Dess eleganta utformning inkluderar en bottenplatta med tre kulformade tassar som ger en luftig känsla till rummet.
Lägg till en valfri skärm för att skapa den perfekta belysningen för ditt hem .
OBS! Skärm säljs separat.
OBS! Skärm säljs separat.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 240 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Ester |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 1360 mm |
| Längd | 240 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,7 kg |
