Golvlampa Aneta Idre
fr.999 kr
Se priset!
Välj variant

Idre
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Idre är en modern golvläslampa i mattvit metall med elegant dekorring i krom. Idre har strömbrytare uppe vid lamphuset och kan bestyckas med max 40W E27 ingår ej.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Idre är en modern golvläslampa i mattvit metall med elegant dekorring i krom. Idre har strömbrytare uppe vid lamphuset och kan bestyckas med max 40W E27 ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Färg | Svart/Matt Mässing, Vit/Krom |
| Bredd | 220 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Idre |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 1580 mm |
| Längd | 440 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 3,2 kg |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
