Golvlampa By Rydéns Vega
fr.3 436 kr
Se priset!
Välj variant

Vega
3 436 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Vega golvlampa By Rydéns med fot i trä och skärm i linne.
By Rydéns skapar lampor som skapar miljöer. De gör lampor, du inte kan leva utan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Färg | Ek/Vit, Valnöt/Vit |
| Bredd | 450 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Trä/Textil |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 1600 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |

