Golvlampa Dyberg Larsen Ludo
Rek. pris 1 859 kr
1 356 kr
Se priset!

Ludo
1 356 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Ludo är en elegant golvlampa med justerbar skärm. Passar i hörn, läshörnor eller vardagsrum.
Passar i hörn, läshörnor eller vardagsrum. Dansk design av Frank Kerdil för Dyberg Larsen.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 9201 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Serie | Ludo |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 1406 mm |
| Längd | 42,8 cm |
| Bredd | 21 cm |
| EAN-nr | 5704709092018 |






