Golvlampa Nordlux AslakSvart
949 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golvlampa Aslak från Nordlux har både ett modernt och industriellt uttryck tack vare formen, konstruktionen och de estetiska detaljerna. Denna lampa har en behaglig ljusyta som ger ett effektfullt och vackert ljus och fungerar perfekt i rum där du saknar bra belysning som kan riktas. Golvlampan levereras utan ljuskälla.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Golvlampa Aslak från Nordlux har både ett modernt och industriellt uttryck tack vare formen, konstruktionen och de estetiska detaljerna. Denna lampa har en behaglig ljusyta som ger ett effektfullt och vackert ljus och fungerar perfekt i rum där du saknar bra belysning som kan riktas. Golvlampan levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 46724003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 230 mm |
| Diameter | 230 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Aslak |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Höjd | 1400 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 3,8 kg |
| Bredd | 230 cm |
| EAN-nr | 5701581409781 |


