Golvlampa Nordlux Break
fr.1 099 kr
Välj variant
Beskrivning
Golvlampa Break i metall med vit textilskärm och med kontakt på sladden.
Skyddsklass: Dubbel isolering
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Stål, Svart |
| Diameter | 440 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40, 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Textil |
| Serie | Break |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 1580 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt/prestanda | 60 kW |

