Golvlampa Nordlux Lauria
Rek. pris 849 kr
807 kr
739 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lauria är en klassisk mor och barn-lampa med en stor opalvit skärm och en mindre, flexibel skärm bredvid. Placera lampan bredvid soffan eller fåtöljen för belysning som är både funktionell och stämningsfull. Du kan tända båda lamporna eller bara en åt gången med de separata knapparna.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Lauria är en klassisk mor och barn-lampa med en stor opalvit skärm och en mindre, flexibel skärm bredvid. Placera lampan bredvid soffan eller fåtöljen för belysning som är både funktionell och stämningsfull. Du kan tända båda lamporna eller bara en åt gången med de separata knapparna.
Lampan kan inte dämpas.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2512554003 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Lauria |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 450 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 1780 mm |
| Vikt | 4,62 kg |
| Djup | 250 mm |
| Djup | 250 cm |
| EAN-nr | 5704924024634 |









