Golvlampa Nordlux Lelio
1 399 kr
1 149 krSpara 18 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Golvlampa Lelio i metall och textil. Kontakt på sladd.
Skyddsklass: Dubbel isolering
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 75554003 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 160 mm |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Textil |
| Serie | Lelio |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 1550 mm |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| EAN-nr | 5701581286276 |

