Golvlampa Nordlux Mento LED
fr.900 kr
Välj variant
Beskrivning
Golvlampa Mento LED i metall med kontakt på lampan.
Skyddsklass: Klass 3
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Krom, Vit |
| Bredd | 250 mm |
| Diameter | 35 mm |
| Sockel | Integrerad |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Mento |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Djup | 200 mm |
| Djup | 200 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 1400 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 250 cm |

