Golvlampa Nordlux Pop
fr.679 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Den tidlösa Pop-serien utstrålar enkelhet och modern design. Den enkla designen kommer till uttryck genom den stringenta ramen och den runda skärmen där det skapas en fin kontrast med den råa ytan och de borstade mässingsdetaljerna som samtidigt ger Pop en industriell känsla.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Den tidlösa Pop-serien utstrålar enkelhet och modern design. Den enkla designen kommer till uttryck genom den stringenta ramen och den runda skärmen där det skapas en fin kontrast med den råa ytan och de borstade mässingsdetaljerna som samtidigt ger Pop en industriell känsla.
Funktionaliteten är inbäddad i designen av Pop golvlampa och ljuset riktas till där du vill ha det.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Grå, Vit |
| Diameter | 150 mm |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Pop |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Höjd | 1450 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 3,13 kg |
