Golvlampa Nordlux Wilson
Rek. pris 1 049 kr
944 kr
839 krSänkt pris!Spara 105 kr

Wilson
839 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Den moderna Wilson-serien har en elegant svart metallram som den runda glasskärmen vilar på. Wilson skapar en mysig atmosfär oavsett var den placeras och avger ett mjukt och behagligt ljus som sprider sig i hela rummet. Glasskärmen kan justeras så att den passar dina behov.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Den moderna Wilson-serien har en elegant svart metallram som den runda glasskärmen vilar på. Wilson skapar en mysig atmosfär oavsett var den placeras och avger ett mjukt och behagligt ljus som sprider sig i hela rummet. Glasskärmen kan justeras så att den passar dina behov.
Egenskaper
- Modern minimalistisk stil
- Justerbar skärm
- Max watt: 5
- Typ av sensor: Motion
- Modern minimalistisk stil
- Justerbar skärm
- Max watt: 5
- Typ av sensor: Motion
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2412594003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 250 mm |
| Sockel | G9 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Material | Glas |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Wilson |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 1590 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 3,61 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Djup | 250 mm |
| EAN-nr | 5704924018640 |





