Golvlampa Venture Home Batang
fr.195 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Batang golvlampa från Venture Home ger ett mysigt och behagligt ljus till hemmet. Batang har en nätt och graciös design med sin tunna och raka stil som passar in i de flesta rum och hushåll. Lampan kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Batang golvlampa från Venture Home ger ett mysigt och behagligt ljus till hemmet. Batang har en nätt och graciös design med sin tunna och raka stil som passar in i de flesta rum och hushåll. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige/Vit/Svart, Ljusgrå/Vit, Mörkgrå/Vit, Svart/Vit |
| Bredd | 254 mm |
| Diameter | 254 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Montering | Ja - enklare |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 254 mm |
| Höjd | 1780 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Typ | Golvlampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Material | Glas/Metall/PVC, Metall/PVC |
| Effekt/prestanda | 40 kW |


