Golvlampa Venture Home Dennis
fr.1 199 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Dennis
1 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dennis golvlampa från Venture Home med justerbar axel och med en linneskärm som ger ett mjukt och behagligt sken. Lampan kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Dennis golvlampa från Venture Home med justerbar axel och med en linneskärm som ger ett mjukt och behagligt sken. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brun/Beige, Vit/Brun |
| Bredd | 300 mm |
| Diameter | 300 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Montering | Ja - enklare |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 660 mm |
| Höjd | 1560 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Trä/Linne/Metall/PVC |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
