Golvlampa Venture Home DennisBeige
1 350 kr
1 199 krSpara 11 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Brun/Beige

Dennis
Beige
1 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dennis golvlampa från Venture Home med justerbar axel och med en linneskärm som ger ett mjukt och behagligt sken. Lampan kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Dennis golvlampa från Venture Home med justerbar axel och med en linneskärm som ger ett mjukt och behagligt sken. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15659-440 |
| Färg | Brun/Beige |
| Bredd | 300 mm |
| Diameter | 300 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 660 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 1560 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Montering | Ja - enklare |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Trä/Linne/Metall/PVC |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118418956 |


