Golvlampa Venture Home Fence
1 819 kr
1 195 krSpara 34 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fence golvlampa från Venture Home i metall och lampskärm i rotting ger ett mysigt och behagligt ljus till hemmet. Lampan kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fence golvlampa från Venture Home i metall och lampskärm i rotting ger ett mysigt och behagligt ljus till hemmet. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15662-480 |
| Färg | Brun/Svart |
| Bredd | 720 mm |
| Diameter | 720 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Material | Rattan/Metall/PVC |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 1600 mm |
| Bredd | 720 cm |
| Djup | 500 mm |
| Djup | 500 cm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| EAN-nr | 7350118419007 |


