Golvlampa Venture Home Kick
1 589 kr
1 242 krSpara 22 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kick golvlampa från Venture Home i metall och trä ger ett mysigt och behagligt ljus till hemmet. Lampan kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Kick golvlampa från Venture Home i metall och trä ger ett mysigt och behagligt ljus till hemmet. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15666-422 |
| Färg | Brun/Svart |
| Bredd | 300 mm |
| Diameter | 300 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Montering | Ja - enklare |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 300 mm |
| Höjd | 1800 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Trä/Metall/PVC |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Typ | Golvlampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7350118419045 |









