Golvlampa Venture Home Kona
fr.1 685 kr
Se priset!
Välj variant

Kona
1 685 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Kona golvlampa från Venture Home i trä med skärm i linne. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brun/Beige, Svart/Beige, Vit/Beige |
| Bredd | 510 mm |
| Diameter | 510 mm |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Material | Linne/Gummiträ/PVC |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 1600 mm |
| Bredd | 510 cm |
| Djup | 510 mm |
| Djup | 510 cm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |

