Golvlampa Venture Home KonaVit/Beige
2 126 kr
1 829 krSpara 14 %Kampanj45 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Vit/Beige

Kona
Vit/Beige
1 829 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Kona golvlampa från Venture Home i trä med skärm i linne. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15667-400 |
| Färg | Vit/Beige |
| Bredd | 510 mm |
| Diameter | 510 mm |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 1600 mm |
| Spänning | 240 V |
| Kabellängd | 2 m |
| Djup | 510 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Material | Linne/Gummiträ/PVC |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| EAN-nr | 7350118419052 |



