Golvlampa Venture Home Skott
555 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svart golvlampa med trädetaljer från Venture Home. Skärmen går att vinkla upp eller ner utifrån dina behov. Lampan kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Svart golvlampa med trädetaljer från Venture Home. Skärmen går att vinkla upp eller ner utifrån dina behov. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15649-338 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 250 mm |
| Diameter | 250 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Montering | Ja - enklare |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 510 mm |
| Höjd | 1520 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/PVC |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Typ | Golvlampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7350118418765 |


