Klämlampa Nordlux Porter
399 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Porter är en serie lampor med ett rått och industriellt uttryck som ger din inredning det där lilla extra. Klämlampan Porter kan placeras på en bokhylla, en hylla eller på en annan plats där du vill lyfta fram utvalda detaljer i din inredning. Lampan har ett justerbart lamphuvud så att du kan rikta ljuset.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Porter är en serie lampor med ett rått och industriellt uttryck som ger din inredning det där lilla extra. Klämlampan Porter kan placeras på en bokhylla, en hylla eller på en annan plats där du vill lyfta fram utvalda detaljer i din inredning. Lampan har ett justerbart lamphuvud så att du kan rikta ljuset.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2213062031 |
| Färg | Galvaniserat Stål |
| Bredd | 170 mm |
| Diameter | 90 mm |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Serie | Porter |
| Typ | Klämlampa |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 200 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,735 kg |
| EAN-nr | 5704924011696 |

