Kupa Ifö Electric Stall Opal Klarglas 84,5 mm 6-pack
2 379 kr/frp
2 299 kr/frpSänkt pris!

Stall Opal Klarglas 84,5 mm 6-pack
2 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
6-pack. Kupa "stallglas" klarglas gänga 84,5 mm Ø 100 mm höjd 165 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 61352 |
| Färg | Transparent |
| Diameter | 100 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 61352 |
| Material | Glas |
| Serie | Glober och Glas Ifö Electric |
| Typ | Kupa |
| Höjd | 160 mm |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Vikt | 2,01 kg |
| EAN-nr | 7312906135261 |

