Kupa Ifö Electric Stall Opalglas 84,5 mm 6-pack
Rek. pris 1 915 kr/frp
1 825 kr/frp
Se priset!

Stall Opalglas 84,5 mm 6-pack
1 825 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Kupa Stallglas blank opal. 6-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 06135 |
| Färg | Transparent |
| Diameter | 100 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 06135 |
| Material | Glas |
| Serie | Glober och Glas Ifö Electric |
| Typ | Kupa |
| Höjd | 160 mm |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Vikt | 2,04 kg |
| EAN-nr | 7312900061351 |

