Lanterna Gnosjö Konstsmide Batteridriven LED
Rek. pris 319 kr
220 kr
Se priset!

Batteridriven LED
220 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Batterdriven lanterna från Gnosjö Konstsmide med LED-ljus.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1895-000 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 130 mm |
| Effekt | 0,62 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Typ | Ljusdekoration |
| Djup | 130 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 270 mm |
| Ljustemperatur | 1800 K |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,38 kg |
| EAN-nr | 7318301895007 |



