LED-armatur Beslag Design Pendy DIMEffekt: 16,8 W
Rek. pris 6 299 kr
4 086 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
900 mm

Pendy DIM
Effekt: 16,8 W
4 086 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-armatur Beslag Design Pendy DIM är en armatur för hängande installation från tak. Armaturen ger varje rum en unik stil och drar blickarna till sig, vare sig det är ovanför matbordet eller skrivbordet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
LED-armatur Beslag Design Pendy DIM är en armatur för hängande installation från tak. Armaturen ger varje rum en unik stil och drar blickarna till sig, vare sig det är ovanför matbordet eller skrivbordet.
Denna LED-armatur är komplett med dimbart drivdon.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973453 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 0,5 mm |
| Effekt | 16,8 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Pendel |
| Längd | 900 mm |
| Effekt/prestanda | 16,8 W |
| Vikt | 1,35 kg |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A++ |
| Höjd | 42 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 80 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2900 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | LED-armatur |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 70 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180014700 |

