LED-Lysrörsarmatur Nordlux Glendale 120
249 kr
Se priset!

Glendale 120
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Glendale är en universellt användbar ljusarmatur med integrerad LED. Med en elegant design som ger bra belysning i garaget, verkstaden eller var du än behöver bra, praktiskt ljus.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Glendale är en universellt användbar ljusarmatur med integrerad LED. Med en elegant design som ger bra belysning i garaget, verkstaden eller var du än behöver bra, praktiskt ljus.
Egenskaper
- Ultratunn design
- Fem års LED-garanti
- Ultratunn design
- Fem års LED-garanti
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2410136101 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 64 mm |
| Sockel | LEDModule |
| Effekt | 21 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 1190 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 24 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 21 W |
| Energiförbrukning | 21 kWh/1000h |
| Serie | Glendale |
| Typ | LED-Lysrörsarmatur |
| Vikt | 0,246 kg |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5704924017896 |




