LED-Lysrörsarmatur Nordlux Marisol 100
Rek. pris 199 kr
179 kr
Se priset!

Marisol 100
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Marisol är en universellt användbar ljusarmatur med integrerad LED och hög IP-klass. Enkel klickmontering.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Marisol är en universellt användbar ljusarmatur med integrerad LED och hög IP-klass. Enkel klickmontering.
Egenskaper
- Hög IP-klass (IP65)
- Enkel montering
- Fem års LED-garanti
- Hög IP-klass (IP65)
- Enkel montering
- Fem års LED-garanti
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2410176101 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 62 mm |
| Sockel | LEDModule |
| Effekt | 13,5 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Energieffektivitet | E |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Marisol |
| Typ | LED-Lysrörsarmatur |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 1000 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 36 mm |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Energiförbrukning | 14 kWh/1000h |
| Vikt | 0,246 kg |
| EAN-nr | 5704924017902 |




