PIR-sensor Beslag Design Nexus Infälld
1 039 kr

Nexus Infälld
1 039 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

PIR-sensor Beslag Design Nexus Infälld är en sensor som aktiveras omedelbart när den upptäcker rörelse inom sin detekteringsradie. Efter cirka 180 sekunder utan någon detekterad rörelse, stänger sensorn automatiskt av belysningen, vilket sparar energi och ökar armaturens livslängd.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
PIR-sensor Beslag Design Nexus Infälld är en sensor som aktiveras omedelbart när den upptäcker rörelse inom sin detekteringsradie. Efter cirka 180 sekunder utan någon detekterad rörelse, stänger sensorn automatiskt av belysningen, vilket sparar energi och ökar armaturens livslängd.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973588 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 64 mm |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Effekt | 1 W |
| Material | Plast |
| Serie | Nexus |
| Djup | 11 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Sensor | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,03 kg |
| EAN-nr | 7316180026581 |
