Plafond Aneta Anillo
949 kr
711 krSpara 25 %Kampanj

Anillo
711 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Anillo plafond Ø40cm, vit.
Anillo plafond är den perfekta lösningen för ditt hem om du letar efter en stilren och diskret plafond som kan lysa upp dina rum på ett effektivt sätt. Den inbyggda LED-ljuskällan ger en klar och behaglig belysning som passar perfekt för till exempel hallen. Med en nätt höjd på endast 6,5 centimeter kan Anillo plafond användas även i utrymmen med låg takhöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 16306-01 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 400 mm |
| Sockel | LED |
| Effekt | 18 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | Anillo |
| Typ | Plafond |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 65 mm |
| Längd | 400 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,93 kg |
| EAN-nr | 7041661278844 |



