Plafond Designlight Roundy TLE
Rek. pris 885 kr
fr.455 kr
Se priset!
Välj variant

Roundy TLE
455 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Plafond Roundy TLE-15 15W 3000/4000/5000K Vit
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Färg | Vit |
| Bredd | 54 mm |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt/prestanda | 15, 18, 24 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljusspridningsvinkel | 110 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 5000,4000,3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Roundy |
| Produkttyp | Plafond |
| Dimbar | Nej |
| Energieffektivitet | D, E |
| Höjd | 220, 270, 320 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | TLE-15, TLE-18, TLE-18S, TLE-24 |
| Energiförbrukning | 15, 18, 24 kWh/1000h |
| Vikt | 0,575, 0,825, 1,075 kg |
| Ljusflöde | 1291 lumen, 1896 lumen, 2445 lumen |
| Sensor | Nej, Ja |
| Energiförbrukning | 15, 18, 24 kWh/år |

