Plafond Nordlux Montone 18
Rek. pris 249 kr
207 kr
Se priset!

Montone 18
207 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Montone är en klassisk och tidlös taklampa med en opal vit nyans, som ger ett fint och behagligt ljus. Det enkla uttrycket gör att Montone passar i de flesta hem Taklampan har en integrerad LED-belysningskälla, som är energibesparande och bidrar till lång livslängd.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Montone är en klassisk och tidlös taklampa med en opal vit nyans, som ger ett fint och behagligt ljus. Det enkla uttrycket gör att Montone passar i de flesta hem Taklampan har en integrerad LED-belysningskälla, som är energibesparande och bidrar till lång livslängd.
Klassisk taklampa för inomhusbruk med IP44, vilket gör den perfekt för placering i badrummet, i en hall eller i en källare.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2015156101 |
| Färg | Vit |
| Sockel | LED |
| Effekt | 5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | E |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Montone |
| Typ | Plafond |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 18 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 7,5 cm |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Energiförbrukning | 5 kWh/1000h |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,15 kg |
| Bredd | 18 cm |
| EAN-nr | 5704924002250 |




