Skarvkabel Beslag Design för Control Box
89 kr

för Control Box
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skarvkabel Beslag Design för control box är en 1500 mm lång kabel med två kontakter som aanvänds vid anslutning av flera kontrollboxar.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Skarvkabel Beslag Design för control box är en 1500 mm lång kabel med två kontakter som aanvänds vid anslutning av flera kontrollboxar.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973910 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 12 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plast |
| Typ | Skarvkabel |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 1500 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,25 kg |
| EAN-nr | 7316180016155 |
