Spotlight Gelia Gu10 för Skena utan Ljuskälla IngaröVit
Rek. pris 193 kr
140 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit

Gu10 för Skena utan Ljuskälla Ingarö
Vit
140 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GeliaBeskrivning
Spotlight för spotlightskena. Den levereras utan ljuskälla. GU10 max 50W.
Egenskaper
| Varumärke | Gelia |
| Art.Nr. | 4074202111 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 80 mm |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 50 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 160 mm |
| Effekt/prestanda | 50 kW |
| Ljuskälla | GU10 |
| Typ | Spotlight |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Light4home |
| EAN-nr | 7318270052425 |

