Spotlightskena Gelia 1m + Rak Skarv 1-Fas Ingarö
Rek. pris 193 kr
fr.141 kr
Se priset!
Välj variant

1m + Rak Skarv 1-Fas Ingarö
141 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spotlightskena för fast intallation. Skenan används för utbyggnad av ditt skensystem och levereras inklusive rak skarvkoppling för att koppla samman flera skenor. Ändskydd ingår. Spotlight till utbyggnadsskena köps separat.
Varumärke
GeliaBeskrivning
Spotlightskena för fast intallation. Skenan används för utbyggnad av ditt skensystem och levereras inklusive rak skarvkoppling för att koppla samman flera skenor. Ändskydd ingår. Spotlight till utbyggnadsskena köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Gelia |
| Art.Nr. | 4074202021G |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 34 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Serie | Light4home |
| Typ | Spotlight |
| Höjd | 18 mm |
| Längd | 1000 mm |
