Taklampa Aneta Imperial
fr.799 kr
fr.639 krSpara 20 %Kampanj2 tim kvar!
Välj variant

Imperial
639 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Taklampa Aneta Imperial är en vacker taklampa och en perfekt detalj för det moderna hemmet. Taklampan är uppbyggd av flera vridna plastremsor som skapar ett mjukt och elegant uttryck.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Taklampa Aneta Imperial är en vacker taklampa och en perfekt detalj för det moderna hemmet. Taklampan är uppbyggd av flera vridna plastremsor som skapar ett mjukt och elegant uttryck.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 15985-01A |
| Färg | Guld/Svart, Vit |
| Bredd | 350 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Serie | Imperial |
| Typ | Taklampa |
| Kabellängd | 1,3 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 200 mm |
| Längd | 350 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,3 kg |
