Taklampa Aneta Mamsell
Rek. pris 2 199 kr
1 769 kr
1 429 krSpara 19 %Kampanj

Mamsell
1 429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Taklampa Aneta Mamsell är klädd med fin-plisserat stretchtyg som ger ett behagligt och lite dämpat ljus. Mamsell är ett populärt val för sovrummet eller vardagsrummet men ger även härligt ljus över matbordet.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Taklampa Aneta Mamsell är klädd med fin-plisserat stretchtyg som ger ett behagligt och lite dämpat ljus. Mamsell är ett populärt val för sovrummet eller vardagsrummet men ger även härligt ljus över matbordet.
Lampan är justerbar i höjd där minsta totalhöjd är 35 cm och högsta är 150 cm.
Mamsell taklampa kan även kombineras med andra lampor i Mamsell-familjen.
Mamsell taklampa kan även kombineras med andra lampor i Mamsell-familjen.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 65001-18 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 550 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 30 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Textil |
| Serie | Mamsell |
| Typ | Taklampa |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 210 mm |
| Längd | 550 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,4 kg |
| EAN-nr | 7041661277939 |






