Taklampa Aneta Speceri
699 kr
Se priset!

Speceri
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Aneta Speceri med härligt klarglas kombinerat med blänkande krom. Passar alldeles utmärkt över det mindre bordet eller i det större fönstret.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Taklampa Aneta Speceri med härligt klarglas kombinerat med blänkande krom. Passar alldeles utmärkt över det mindre bordet eller i det större fönstret.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 15687-20 |
| Färg | Krom/Klar |
| Bredd | 110 mm |
| Sockel | E14 |
| Effekt | 30 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas/Metall |
| Serie | Speceri |
| Typ | Taklampa |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 220 mm |
| Längd | 110 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,65 kg |
| EAN-nr | 7392986776424 |
