Taklampa By Rydéns Gross Multi
Rek. pris 2 495 kr
1 960 kr
Se priset!

Gross Multi
1 960 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Gross är en hängande taklampa som känns både rolig och annorlunda i sin spännande färgställning. Plafonden består av 19 glas. Höjden på denna plafond är 20 cm.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Gross är en hängande taklampa som känns både rolig och annorlunda i sin spännande färgställning. Plafonden består av 19 glas. Höjden på denna plafond är 20 cm.
By Rydéns skapar lampor som skapar miljöer. De gör lampor, du inte kan leva utan.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 30785-01 |
| Färg | Flerfärgad |
| Diameter | 300 mm |
| Sockel | G9 |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Gross |
| Typ | Taklampa |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 280 mm |
| Antal Ljuskällor | 8 st |
| EAN-nr | 7391741006400 |


