Taklampa Eglo Gaetano 1Svart/Koppar, 530 mm
2 329 kr

Gaetano 1
Svart/Koppar, 530 mm
2 329 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Gaetano 1 från Eglo är en stilren pendellampa med ett modernt upphäng. Komplettera pendellampan med en ljuskälla.
Varumärke
EgloBeskrivning
Taklampa Gaetano 1 från Eglo är en stilren pendellampa med ett modernt upphäng. Komplettera pendellampan med en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 94938 |
| Färg | Svart/Koppar |
| Diameter | 530 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Transparent |
| Kollektion | Trend |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Serie | Gaetano |
| Typ | Taklampa |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 1500 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 4,29 kg |
| EAN-nr | 9002759949389 |
