Taklampa Eglo Lord 2 D36Vit/Silver
Rek. pris 984 kr
535 kr
Se priset!

Lord 2 D36
Vit/Silver
535 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Taklampa Lord 2 D36 från Eglo är en stilren, höj- och sänkbar taklampa med vackra detaljer. Komplettera taklampan med en ljuskälla.
Varumärke
EgloBeskrivning
Taklampa Lord 2 D36 från Eglo är en stilren, höj- och sänkbar taklampa med vackra detaljer. Komplettera taklampan med en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 87008 |
| Färg | Vit/Silver |
| Bredd | 360 mm |
| Diameter | 360 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Kollektion | Basic - Shelf |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Serie | Lord |
| Typ | Taklampa |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 1100 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 2,17 kg |
| EAN-nr | 9002759870089 |

