Taklampa Nordlux Beroni 40
799 kr
Se priset!

Beroni 40
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pendellampan Beroni har en särpräglad minimalistisk design som ger ett fascinerande ljus- och skuggspel när den är tänd. De böjda metalltrådarna skapar en öppen och luftig look, där du kan skapa ditt eget designuttryck genom att lägga till en dekorativ glödlampa.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Pendellampan Beroni har en särpräglad minimalistisk design som ger ett fascinerande ljus- och skuggspel när den är tänd. De böjda metalltrådarna skapar en öppen och luftig look, där du kan skapa ditt eget designuttryck genom att lägga till en dekorativ glödlampa.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2213313003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 400 mm |
| Diameter | 400 mm |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Serie | BERONI |
| Typ | Taklampa |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 400 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 330 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,55 kg |
| EAN-nr | 5704924011955 |


