Taklampa Venture Home Brivela - Wide
989 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lampa från Venture Home. Taklampan Brivela har en klassisk design med en modern touch! Lampskärmen är rundad och består av naturfärgad rotting, flätad till ett fint mönster. Lampan ger ett behagligt sken och tillför en varm och lugn stämning till rummet. Placera över matbordet och spendera långa middagar med familjen eller över soffbordet för mysiga filmkvällar med avkopplande ljus.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Taklampan Brivela har en klassisk design med en modern touch! Lampskärmen är rundad och består av naturfärgad rotting, flätad till ett fint mönster. Lampan ger ett behagligt sken och tillför en varm och lugn stämning till rummet. Placera över matbordet och spendera långa middagar med familjen eller över soffbordet för mysiga filmkvällar med avkopplande ljus.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 17034-000 |
| Färg | Natur/Vit |
| Bredd | 350 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 270 mm |
| Längd | 350 mm |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rotting |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Serie | Brivela - Wide |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,9 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7340206971289 |





