Taklampa Venture Home Laroche
1 535 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lampa från Venture Home. Laroche taklampa skapar en modern och lyxig känsla i rummet! Lampskärmen är rundad och består utav svart rotting i ett fint mönster. Den generösa storleken gör att lampan passar perfekt över matbordet eller i vardagsrummet. Med Laroche taklampa får du ett vackert sken som skapar en stämningsfull och hemtrevlig atmosfär i rummet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Laroche taklampa skapar en modern och lyxig känsla i rummet! Lampskärmen är rundad och består utav svart rotting i ett fint mönster. Den generösa storleken gör att lampan passar perfekt över matbordet eller i vardagsrummet. Med Laroche taklampa får du ett vackert sken som skapar en stämningsfull och hemtrevlig atmosfär i rummet.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 17033-001 |
| Färg | Svart/Mörkbrun |
| Bredd | 450 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 350 mm |
| Längd | 450 mm |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rotting |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Serie | Laroche |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 1,6 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7340206971272 |





